50,00 €
Produkt je nedostupný
Kategória: Odskúšané, overené Krajina pôvodu: Bulharsko

Tento produkt je tiež ponúkaný v 10g balení  na vaginálne výplachy alebo klystíry. Obsah živín v produkte je identický.

Bulharské prírodné vodné probiotiká Biomilk Colon sú nízkolaktózová probiotická funkčná potravina s obsahom sušeného mlieka získané biotechnológiou z ekologicky čistého kravského mlieka. Po užití sa do gastrointestinálneho traktu dostáva veľké množstvo Lactobacillus bulgaricus a Streptococcus thermophilus, ktoré vzájomne  stimulujú svoj rast a vo vysokej miere prilnajú k stene hrubého čreva. Regulujú vnútornú črevnú mikroflóru a tým sa vylučujú toxické látky z tela, zlepšuje sa funkcia tráviaceho traktu, obranyschopnosť organizmu a imunitný systém.

  • Jeden gram obsahuje viac ako 10 miliárd živých a latentných buniek Lactobacillus Bulgaricus a Streptococcus Thermophilus;
  • Normalizácia črevnej mikroflóry;
  • Ochrana sliznice hrubého čreva;
  • Zápaly a hnilobné procesy v hrubom čreve;
  • Ulcerózna kolitída, Crohnova choroba, iné druhy kolitíd, zápchy;
  • Vaginálna flóra.

Jedno balenie obsahuje 250 gramov prírodného probiotika v práškovej forme.

Produkt je klinicky testovaný.

Neobsahuje žiadne konzervačné látky, umelé farbivá ani geneticky modifikované mikroorganizmy. Môže sa užívať spolu s medikamentóznou liečbou neobmedzený čas a bez prestávok.

Produkt je prírodný a rôzne šarže sa môžu líšiť farbou, chuťou, rozpustnosťou a hustotou.

 

Odporúčaná denná dávka pri prevencií ochorení je 1-3 odmerky pred jedlom. Jedna odmerka obsahuje 5 gramov prášku. Produkt môže byť rozpustený v tekutine do teploty 45 ° C. V prípade chronickej ulceróznej kolitídy alebo pri Crohnovej chorobe sa môže užívať jedna odmerka každú jednu až dve hodiny. Produkt je možné užiť kedykoľvek počas dňa. Pri vaginálnych výplachoch: rozpustite polovicu vrecka vo vlažnej vode a pomocou vaginálnej sprchy aplikujeme do pošvy dvakrát denne. Pri hydrokolono terapií a klystíroch sa rozpustití obsah vrecka vo vlažnej vody a aplikuje sa do hrubého čreva. Uchovávajte pri izbovej teplote. Výživový doplnok sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí. Výživový doplnok je určený pre dospelých a deti od 3 rokov veku. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Výživový doplnok skladujte v suchu pri teplote do 20˚C aj po otvorení. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Denná dávka 15g prášku obsahuje

sušina- 94%, voda-do 6%, bielkoviny-23 až 27%,sacharidy-52 až 57%,tuky-16 až 20%, laktóza-do 4%, pektín-do 1%

minerály

draslík (glukónan draselný)-225mg, vápnik (mliečnan vápenatý)- 193,5 mg, fosfor (glycerofosforečnan vápenatý)-153 mg, železo (mliečnan železnatý)-0,12mg

vitamíny

B2(Riboflavín)-0,327μg, C (L askorban sodný) – 0,3 μg, B1 (Tiamínhydrochlorid)-0,051 μg, D (Cholekalciferol)- 0,15 μg, Karotín(Beta-karotén) – 0,0345 μg, A ( Retinol )- 0,0015 μg; viac ako 15 miliárd živých a latentných buniek Lactobacillus Bulgaricus,  Streptococcus Thermophilus a Lactobacillus Helveticus.

aminokyseliny

Cystín, Isoleucín, Leucín, Metionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Tyrozín,Valín, Alanín, Arginín, Kyselina asparágová, Kyselina glutámová, Glycín, Histidín, Hydr.Prolín, Prolín, Serín.

 

 

 

   
 

 

    

 

Čítať viac

Komentáre

comments powered by Disqus
0